Similar lots by type
-
#736Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#116Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120 / 200 -
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80 / 100 -
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180 / 220 -
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100 / 120 -
#706Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200 / 240 -
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50 / 70 -
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 198 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 147 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200 / 300 -
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#750Mapuche indianenTwee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Ter plaatse gekocht.
Deux colliers aux pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle avec pièce de monnaie en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#530Colombia Galeria CanoTwee paar verschillende oorbellen van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.
Deux paires de différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 29,05 gEstimate: € 50 / 100 -
#1018SteinVier bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een fazantenjacht, onderaan gemerkt Franklin Porzellan 1979 (H. 18 cm). Eén met een oogst-en een herbergscène, onderaan gemerkt Brouwerijmuseum, Jaar van het Bier 1986 (H. 18 cm). Eén met een stadszicht, gemerkt Schedel, Bavaria (H. 21 cm). Eén in Delfts blauw met een zicht op Oud-Düsseldorf, onderaan gemerkt (H. 19 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#747LladroEen beeldje van een bloemenmeisje van porselein.
Statuette d’une fille aux fleurs en porcelaine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#697Een paar ivoren opiumflesjes, versierd met erotische scènes in het decor.
Paire de flacons à parfum en ivoire aux décors érotiques.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598UnterweissbachTwee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#875SteinDrie Westerwald bierpullen van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksels. Twee met personages in uitsparingen, de derde met guirlandes en opschrift “Ein frischer Trunk gibt Stärke zum neuen Tagewerke”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 19,5 & 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1800 / 2000 -
“Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.
“Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795EthiopieEen halssnoer en vier armbanden van verzilverd metaal. Ter plaatse aangekocht in 1984.
Collier et quatre bracelets en métal argenté. Acheté sur place en 1984.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#54Pierre Cremers“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40 / 50

