Similar lots by type
-
#778
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60/80 -
#1102Bachtiar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180/220 -
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80/100 -
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240 -
#116
Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120/200 -
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#496Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40/60 -
#1126Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 147 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100/120 -
#736
Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#777
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 198 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#276Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100/150 -
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#300
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een turkoois van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une turquoise de ± 8 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1400/1600 -
#835
Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#505
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#485
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#900Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/240 -
#767
Een messingen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte en vogelkoppen.
Lustre en laiton à huit lumières décoré de feuillage et de têtes d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#189Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 219 x 135 cmEstimate: € 200/260