Other lots by Goum
-
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#237Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Tapis persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 120/180
Similar lots by type
-
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 177 x 95 cmEstimate: € 40/50 -
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
Deux petite carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#486Nepal
Een groot handgeknoopt wollen tapijt.
Grand tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 456 x 368 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 365 x 268 cmEstimate: € 200/240 -
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 118 x 150 cmEstimate: € 100/120 -
#60
Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.
Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 145 x 105 cmEstimate: € 50/60 -
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60/80 -
#597
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#735
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 203 x 175 cmEstimate: € 60/80 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#95
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600/800 -
#326
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 40/50 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300/400 -
#66Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200 -
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#184
“Landschap”. Aquarel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#576Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 242 x 172 cmEstimate: € 50/80 -
#341
Tafelklok naar Engels voorbeeld.
Pendule de table d’après un exemple anglais.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een commode van mahoniefineer in Louis-Philippestijl. Bovenaan een lade in doucine boven drie grote, rechte laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs dont le supérieur en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b. 116 cmEstimate: € 120/200 -
#453
Een schaal van wit en rood glaspasta. Gemerkt ‘Coquille’.
Coupe en pâte de verre rouge et blanc. Marque Coquille.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 80/90 -
#241
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#113
Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#283
“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#559
Een buffetkast van gesculpteerd hout met twee grote en een kleine lade boven twee gemoulureerde deuren.
Buffet en bois sculpté ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessus de deux ports moulurées.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 100/160