Other lots in this auction
-
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#357
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#646
Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.
Une paire de carafes en verre rouge, l'une à décor de raisins et l'autre d'une scène de chasse.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#494
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#468
Vier diverse borden van blauw en wit porselein. China, tijdperk Qinglong.
Quatre assiettes diverses en porcelaine bleue et blanche. Chine, époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134
“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
"Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 350 / 450 -
#678
Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
Un koï en onyx rose sur une base de bois dur tropical.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Ace
Een klokkenstaandertje van veelkleurig porselein en verguld metaal. Voorzien van een ronde wekker. Gemerkt en “Style Limoges”. Haarscheurtjes in het deksel.
Pendule en porcelaine multicolore et métal doré. Equipé d'un réveil rond. Marqué et "Style Limoges". Cheveux dans le couvercle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 100