#666Heriz
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#656Tabriz
#626Koliai
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#716
#646Tabriz
#596Gabbeh
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#846
#726
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#616Gabbeh
#836Balluch
#686Gabbeh
#636Shiraz
#706Heriz
#696Hamadan
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#766Amanaban
#787
Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#40
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#713
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#885Il Bisonte
Een zilveren gegraveerde armband bezet met koraal in originele doos.
#287
Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#59L. Goost (?)
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#780
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 600/700 -
#895Longchamp
Een lange halssnoer van zilver en kalfsleder in originele doos. We voegen er een zilveren armband bezet met rodiet aan toe.
Un long collier en argent et cuir de veau, dans sa boîte d’origine. Nous ajoutons un bracelet en argent, serti de rhodite.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100/200