Other lots by Mori
#516Mehravan
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#576Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#596
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#686Heriz
#696Kashan
#634
#646
#720
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40/60
#118Prof. Banchini
“Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd albasten beeld. Achteraan gesigneerd. Firenze, Italië. Eerste helft XIXe eeuw.
Mère à l'enfant . Une statue en albâtre sculpté. Signée au dos. Firenze, Italie. Première moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#371
#740
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableDim. 228 x 135 cmEstimate: € 40/50 -
#268Capodimonte
#205
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 2,86 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#225
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de feuille serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,32 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 800/1000 -
#606Vitra
#67Eugène Polot
#256
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#243
#370
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350/450 -
#138
“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
La Dormition de la Mère de Dieu . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 27 x 23 cm:Estimate: € 150/200