Similar lots by type
-
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200/220 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220 -
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#54
Een kandelaar van gesculpteerd en gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als lamp.
Candélabre en bois sculpté et polychrome de style Louis XVI. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/80 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#115
Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 500/600 -
#745Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
Une montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#362F. Symons
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1911.No longer availableDim. 50 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#912
Een lot van 22 oude kolenstrijkijzers van gietijzer in verschillende uitvoeringen.
Lot de 22 fers à repasser anciens au charbon.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#335
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1400/1500 -
#969Victor Wagemaekers
“Bootjes op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Petits bateaux sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#240Chopard
Een platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Montre de dame en platine au bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 27 gEstimate: € 1300/1600 -
#250
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600/2800 -
#1021
Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100