#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#416Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#720Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#710MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 200 / 240
#637Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653Een waterjuffer onder glazen stolp.
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#6Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#49Charles Joseph Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Gerooide bomen aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Op te frissen.
Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
#95Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#737RörstrandEen art deco vaasje van aardewerk. Gemerkt onderaan.
#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
#479“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200