#586BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#576SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#666Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#546MahalEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 205 cmEstimate: € 120 / 150 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt van wol en zijde.
#556BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 209 cmEstimate: € 120 / 200
#102Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#212Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#745Burberry Swiss MadeEen roestvrij stalen herenhorloge.
#552Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 1,17 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et un diamant central de + - 1,17 ct. GSI 1.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#53Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
#81Een oud kortzwaard met koperen handvat.
#498Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#570Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vijf parels.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80