#706Heriz
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#716
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#836Balluch
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#626Koliai
#766Amanaban
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#616Gabbeh
#686Gabbeh
#656Tabriz
#636Shiraz
#696Hamadan
#596Gabbeh
#756
#846
#666Heriz
#646Tabriz
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#594
Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#182
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#627
#545Dinh Van
#842
#884
Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#586
#531Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrameerd.
#418
Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#737
Een lot van acht Filipijnse schelpen.
Un lot de huit coquilles des Philippines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#617
Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/240