#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500 / 600
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
#312Arthur HaegebaertPeriod: 1876 - 1942“Zicht op Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#560Kenize panougeTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
#137Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.
#199Daum, NancyGrote vaas van glaspasta met een geëtst en geëmailleerd decor van akeleien in rood en groen op grijsbruin veld. Obconische buik met vernauwing naar het voetstuk toe. Gemerkt Daum, Nancy met het Kruis van Lotharingen.
Grand vase en pâte de verre à décor à l’acide et émaillé d’ancolies en rouge et vert sur fond gris-brun. Panse obconique aux rétrécissements vers la base. Marque Daum, Nancy et la croix de Lorraine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 3000 / 5000 -
#363Een lot porselein, bestaande uit een meerkleurig beeldje van een dame met druiven en een siervaasje van twee zittende pierrots voor een waaier.
Lot de porcelaines comprenant une statuette polychrome d’une dame aux raisins, un petit vase décoratif et deux pierrots assis devant un éventail.No longer availableDim. h: 24 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een inktpot van meerkleurig aardewerk en brons in art-nouveaustijl.
Encrier en faïence polychrome et bronze de style art nouveau.No longer availableDim. B 22 cmEstimate: € 40 / 60