Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.

Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.

Carpette Mori en laine. Noué main.
Dim. 187 x 128 cm
SKU: 0202160326.
Category: Tapijt.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #326
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #46
    Kashgai

    Klein wollen karpet. Handgeknoopt.

    Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #819
    Bakoe, Azerbaijan

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Tapis en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 132 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.

    Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #86

    Een handgeknoopte Hamadanloper.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 417 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 154 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236
    Bakhtiar Saman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 261 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 322 x 230 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #736

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 352 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #716
    Afghan

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #189
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #536
    Hassein Ahad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 215 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #746
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 214 x 157 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 114 x 71 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #154
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 269 x 167 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #276

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 315 x 214 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #814

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 227 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #405

    Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 131 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #844
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #809

    Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.

    Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. B 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #216
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #681

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.

    Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #312
    Arthur Haegebaert
    Period: 1876 - 1942

    “Zicht op Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560
    Kenize panouge

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #578
    Leontine Craane

    Een lichtbruine beer. Genummerd 19.

    Ours en peluche brune claire. Numéro 19.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #408
    Daum, France

    Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. B 50 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

    Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #564
    Louis De Saeger
    Period: 1908 - 1988

    “De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.

    Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.

    Tabouret en bois exotique. Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #199
    Daum, Nancy

    Grote vaas van glaspasta met een geëtst en geëmailleerd decor van akeleien in rood en groen op grijsbruin veld. Obconische buik met vernauwing naar het voetstuk toe. Gemerkt Daum, Nancy met het Kruis van Lotharingen.

    Grand vase en pâte de verre à décor à l’acide et émaillé d’ancolies en rouge et vert sur fond gris-brun. Panse obconique aux rétrécissements vers la base. Marque Daum, Nancy et la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 3000 / 5000
  • #363

    Een lot porselein, bestaande uit een meerkleurig beeldje van een dame met druiven en een siervaasje van twee zittende pierrots voor een waaier.

    Lot de porcelaines comprenant une statuette polychrome d’une dame aux raisins, un petit vase décoratif et deux pierrots assis devant un éventail.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een inktpot van meerkleurig aardewerk en brons in art-nouveaustijl.

    Encrier en faïence polychrome et bronze de style art nouveau.
    No longer available
    Dim. B 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More