Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt wollen morikleed.
Mori Bochara

Een handgeknoopt wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 216 x 182 cm
SKU: 2908170066.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #66
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 201 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #676
    Lory

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 210 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #574
    Tabriz

    Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis Perse antique en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 207 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #336

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #726
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 199 x 133 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116
    Mori Yomud

    Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 224 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #644
    Koliai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 203 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #516
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 211 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #762

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #752
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #754
    Zanjan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

    Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
    No longer available
    Dim. 115 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 315 x 223 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #736

    Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.

    Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.
    No longer available
    Dim. 192 x 124 & 173 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot comprenant trois carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #412
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje

    Un tapis Perse noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #285

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #704

    Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #635

    Een gefineerd bijzettafeltje met één lade en een centrale liervormige poot.

    Une petite table d’appoint en placage à un tiroir et un pied central en forme de lyre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #56

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #550

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.

    Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.
    No longer available
    Dim. 130 x 95 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #358

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.

    Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.
    No longer available
    Dim. h: 12 76 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet bloem decoratie van email.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en email décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 15,08 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #648

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    “Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #43

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.

    Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #764

    Een houten doosje versierd met

    en vier diverse kleine iconen. Recent werk.

    Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.
    No longer available
    Dim. ± 22 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #689
    Reno

    “Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    “Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More