Other lots by Kirman
#572Jan BurssensPeriod: 1925-2002“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 43 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Aloys De Lignière“Stilleven met tulpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux tulipes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#136Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#601“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#350Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#621Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 650 / 750 -
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120