Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Indo-Keshan

Een handgeknoopt wollen tapijt.

Tapis en laine. Noué main.
Dim. 298 x 213 cm
SKU: 1212170589.
Category: Tapijt.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #589
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #7

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.

    Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #305

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    “Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 203 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. te meten
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.

    Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 332,25 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #311

    Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.

    Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #606
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #285
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #345

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #295

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 172 x 249 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.

    Tapis persan ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 293 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #111

    Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.

    Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.
    No longer available
    Dim. 357,17 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #350

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #616
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #598
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #732

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 172 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #340

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 193 x 130 & 133 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #347

    Vijf verschillende hangklokjes in de vorm van huisjes, met gewichten.

    Cinq pendules à suspendre différentes en forme de maisons. Avec poids.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #356

    Een muziekstaander van zwartgelakt hout.

    Porte musique en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. h 126 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een vierkante salontafel en twee bijpassende lage sokkels van natuurlijk hout. Chinees werk.

    Une table de salon carrée et deux socles assortis en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 46 x 50 x 50 & 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #731

    Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.

    Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #667

    Olie-en azijnstel met twee karafjes.

    Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een lotje brons, bestaande uit twee verzilverde fazanten, twee mannekes pis , verkleed als Napoleon, een klein Manneke Pis en een saterhoofd.

    Un lot d'objets en bronze, comprenant deux faisans, deux Mannekes Pis déguisés en Napoléon, un petit Manneke Pis et une tête de satire.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    “De serenade”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk, gemonteerd op een gesculpteerd houten rekje.

    "La sérénade". Une statuette en faïence polychrome, montée sur une petite étagère en bois.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #156

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #710

    Een verguld bronzen klokkenkastje in rococostijl met daarin het werk van een oude zakhorloge gemerkt Van den Bruel (?) te Lille, met witgeëmailleerde wijzerplaat. Onder glazen stolp.

    Une porte-montre rococo en bronze doré, avec une ancienne montre à gousset portant la marque : Van den Bruel à Lille. Cadran en émail blanc. Sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 9,76 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #161
    Delvaux

    “Satan”. Een lederen handtas.

    Sac à main "Satan" en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 320
  • #715

    Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.

    Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More