Similar lots by type
-
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603
Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#594
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100 / 160 -
#416
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#36
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180 -
#604
Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#681
Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
Pinceau asiatique en ivoire et corail.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#576
Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. 52 x Ø: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#415
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.
Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#355Val St. Lambert
Een reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.
Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543
Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. 41,50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111
Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#278
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#789Johannes Blaeuw
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#382
Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.
Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Guillaume Charlier
“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#206
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472Van der Reijken, Delft
foto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.
Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.No longer availableDim. 23,5 x 16cmEstimate: € 50 / 80 -
#590Swarovski
Een schaakspel uit de reeks “Silver Crystal” met zwarte en kleurloze stukken op een spiegelend speelbord en in originele doos. Zwarte koning gelijmd.
Jeu d’échec dans la série “Silver Crystal” avec pièces noires et incolores sur un miroir. Dans la boîte d’origine. Roi noir recollé.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 250 / 300 -
#274
Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
Un miroir avec encadrement Régence doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 80 / 120