#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#793Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#575KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300
#380Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#85Een 18 karaats wit en geel gouden belle époque ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct belle époque sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 300 / 400 -
#295Een 18 karaats wit en geel ring bezet met bolletjes en vijf kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de petites boules et cinq petits diamants.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#694“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Monterey”.
”Paysage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “ Monterey”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Model Chopard.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct. Modèle Chopard.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 650 / 750 -
#123Achille LeysPeriod: 1873 - 1953Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met acht briljantjes en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de huit brillants et un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400