#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300
#255Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct. en verschillende kleuren saffier van ± 7 ct.
#82Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de forêt”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#253Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
#829Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
#1086Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.
Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#7QuimperEen art deco schaal. Gesigneerd P. Fouitpen.
Plat art déco signé P. Fouitpen.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Piet VolckaertPeriod: 1902 - 1973“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#1027SteinVier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met voorstelling van Kleintierzuchtverein, 50 in lauwerkrans op het deksel (H. 22 cm). Eén met een wapenschild in blauw en wit (H. 26 cm). Eén met “Badnerland, mein Heimland”. Gemerkt Rastal en genummerd 555 (H. 24 cm). Eén van melkglas met een wapenschild, gemerkt BMF (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#391Een lot Booms glas bestaande uit een vaas en een bonbonnière.
Lot de verres de Boom comprenant un vase et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#626Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden en versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton. Travail malinois.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 180 / 240