Similar lots by type
-
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60/80 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120/200 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40/80 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20/40 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#396Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#392
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150/250 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40/60 -
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60/100 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 391 x 307 cmEstimate: € 200/240 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30/40 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500/900 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#736
Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140/200 -
#171
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIIIe eeuw.
Sculpture religieuse en bois polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200/240 -
#278Cappellemans, Jemappes
Een reeks van zeven bordjes van wit aardewerk met een zwart camaieudecor van barokke bloemenkorven op het plat en de vleugel versierd met een relïëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Suite de sept assiettes en faïence blanche à décor en camaïeu noir aux corbeilles de fleurs baroques dans le creux. Aile décorée aux fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 15/25 -
#771
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#369
Twee ingelijste oude prenten van planten. Met de hand ingekleurd.
Deux estampes encadrées représentant des plantes. Colorées à la main.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/35 -
#333
Een Ottomaanse pennenhouder met inktpot van brons.
Encrier ottomane en bronze.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#790
Een lot van drie kaders, waarbij een werk op doek, een tekening naar Ensor en een pasteltekening.
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#689
“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/140 -
#298
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#400
Een regulateur van gesculpteerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur en bois sculpté à cadran émaillé.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/50 -
#540
Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250/400