#686
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#706
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#668
#736
#276Kirman
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#1102Bachtiar
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#777
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#778
#1101
#1126Shiraz
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#116
#496Hamadan
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40/60
#394
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
#239Herman Van den Berghe
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers par temps lourd”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#3
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#228
“Garçon au crabe”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. Illisiblement signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/260 -
#648
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
#301
#54Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#888Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
#259Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989
“Nature morte aux fruit set aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80