#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#279K.M. Claessens“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Kup..’.
#659Somville“Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#283“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100