#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240
#661Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
#784“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#575Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.No longer availableDim. 225 x 90 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#444“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
#638Een paar gietijzeren tuinvazen.
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#359“Album pour cartes postales”. Een album met ongeveer 100 postkaarten van Antwerpen rond 1900. Historische gebouwen, een reeks poorten en portalen, zichten van de haven, foto’s van de jaren 1860 enz. We voegen een exemplaar van “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894” toe. Tekst Max Rooses, Illustraties Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (slijtage).
“Album pour cartes postales”. Un album contenant ca 100 cartes de vues d’Anvers vers 1900. Bâtiments historiques, une série de portes baroques, vue du port, photos des années 1860 etc. Nous ajoutons un exemplaire de “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894”. Texte Max Rooses, Illustrations Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (usures).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50