Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Couloir d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 290 x 97 cm
SKU: 2508200706.
Category: Tapijt.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #706
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #646

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 235 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #594

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #606
    Ardebil

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 397 x 235 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #635

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #576
    Naïn

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 243 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #506

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.

    Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).
    No longer available
    Dim. 290 x 97 &140 x 87 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #486

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Carpette pakistanais en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 198 x 152 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516
    Mori Bokhara

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 275 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #586
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #446

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 338 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 354 x 234 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.

    Tapis Persan en laine.
    No longer available
    Dim. 243 x 360 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #746

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 125 x 180 & 100 x 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.

    Carpette persane en coton et soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 190 x 123 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 363 x 259 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 354 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456
    Kayseri

    Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.

    Tapis de prière persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 103 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #192
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1865 - 1948

    “Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 58,44 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #148
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.

    Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #504

    “Pioenen en Citroen” en “Tulpen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan S.V. Novosadjuk.

    “Pivoines et Citron” et “Tulipes” Huile sur toile. Monogrammées. Attribution à S.V. Novosadjuk au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #193

    Een lotje Naams aardewerk, bestaande uit een koffiekan met zilver, een theepot en een roomkannetje.

    Lot de faïence de Namur comprenant une cafetière en argent, une théière et un crémier.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 27 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #310

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 12,96 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #268

    Een pop met porseleinen hoofdje.

    Poupée à la tête en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #515

    Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.

    Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 107,5 x 65 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #714

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Miroir sorcière en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #664

    Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.

    Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.
    No longer available
    Dim. 110 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #202
    Devolderd - Dierckx, Turnhout

    Een oude brandkast. Met marmeren blad.

    Vieux coffre-fort à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More