#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#565Sarouk
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#500
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#574
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#416Nain
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#515Sarouk
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200/240
#652
#649
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
#77
#230
Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 2300/2500 -
#78
“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
#332
Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.
#233
#431
Paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et le bord décoré de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#397
Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#323
Een sober houten schrijfkoffertje.
#462Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
Femme et chat. Une lithographie. Signée, numérotée 148/150 et datée '98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 320/350 -
#687
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50