#516Heriz
#506
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#496
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#539Nain
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#456
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#475Nain
Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#529
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#17
Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#465Ispahan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#649
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#252Van Hoecke
#377
“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#12
#682
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#123J. Tairo
Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
#42
Twee handgeschilderde miniatuur damesportretten op ivoor in kadertje van ebbenhout en been. Eén paneeltje gebarsten en bij het andere een benen plaatje manco. Gesigneerd.
Deux portraits de femmes miniatures peints à la main sur ivoire dans un cadre en ébène et os. Un panneau est fissuré et l'autre a une plaque en os manquante. Signé.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
#687
Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40/60