#266Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#396BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#735Mori YomudEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#629Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#706Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
#765Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
#594GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#399Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#156Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#582GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#745Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#655HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100 / 180
#203Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#726Een ronde salontafel van gesculpteerd notenhout met een gevlochten blad onder glas.
Table de salon ronde en noyer sculpté à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#715“Vissersboten”. Een olieverfschilderij, gesigneerd ‘H. Rowet’ en een zeefdruk.
“Bateaux de pêche”. Huile. Signée H. Rowet. Ainsi qu’une sérigraphie.No longer availableDim. 39 x 48 & 49 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een lot van vijf heiligenbeeldjes van gesculpteerd steen.
Lot de cinq statuettes religieuses en pierre sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#453Vier borden van meerkleurig Chinees porselein, gedecoreerd met vogels en bloemen in het plat en acht cartouches op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes en porcelaine de Chine polychrome décorées d’oiseaux et de fleurs dans le creux et à huit cartouches sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#742Een paar kandelaars van verzilverd metaal in barok stijl.
#285Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale smaragd van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une émeraude central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 750 / 850 -
#109Drie oude landkaarten “Antwerpen” en “Lier”.
Trois anciennes cartes topographiques: Anvers et Lierre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#717Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 30