#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100
Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#641Een groengepatineerde houten ton.
#517Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#87Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.
Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300