Similar lots by type
-
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400 -
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#251Een milieu-de-table op porseleinen voet, versierd met drie XVIIIe eeuwse personages en met rood glazen coupe en vaas.
Milieu de table en porcelaine, décoré de trois personnages aux habits du XVIIIe siècle et portant une coupe et une flûte en verre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 140 -
#754Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#614Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#44Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#464Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61“Appelverkoopster”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Vendeuse de pommes”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#796P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 80 -
#450Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
Deux différents montres de poche. Victoria Patent Railway et Chronomètre Déposé. Deux petits manquants.No longer availableDim. 5 cmEstimate: € 40 / 50

