Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
Dim. 268 x 80 cm
SKU: 2604220406.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #406
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 318 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 206 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

    Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 83 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #556

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #493
    Kashan

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir de laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 398 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 276 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 203 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 154 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 387 x 269 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #495

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 153 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #596

    Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.

    Deux tapis tibétains en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #516

    Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.

    Un tapis indien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 190 x 124 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #32

    “Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.

    "La fiancée de Mozart". Une miniature peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157
    Dominique Alonzo

    “Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    « Musicienne en temps hivernal ». Statue en bronze polychrome sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #399

    Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.

    Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.
    No longer available
    Dim. 8 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.

    Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #226

    Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.

    Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #388

    Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.

    Lot de faïences de Satsuma, composé de deux vases ovoïdes et d'une théière.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #143
    Louis Vuitton

    Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.

    Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #638

    Een apothekersweegschaal in vitrine.

    Une balance de pharmacie en vitrine.
    No longer available
    Dim. 39 x 42 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154
    Leon Engelen
    Period: °1943

    “Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.

    "Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #165

    “La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.

    "La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #296

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.

    Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    “Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    "Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More