#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#396Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
#556Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
#493KashanEen handgeknoopte wollen loper.
#466Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#505HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
#526NaïnEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#495Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#596Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
#516Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
#512TabrizEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80 / 120
#32“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
#157Dominique Alonzo“Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
« Musicienne en temps hivernal ». Statue en bronze polychrome sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#399Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#388Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
#143Louis VuittonEen handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#638Een apothekersweegschaal in vitrine.
Une balance de pharmacie en vitrine.No longer availableDim. 39 x 42 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154Leon EngelenPeriod: °1943“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350 / 450 -
#296Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80