Similar lots by type
-
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200/300 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100/150 -
#596
Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Deux tapis tibétains en laine.No longer availableDim. 195 x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250/400 -
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60/80 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100/140 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 115 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#493Kashan
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir de laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 398 cmEstimate: € 100/120 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300/500 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120/200 -
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50/60 -
#512Tabriz
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
Un tapis indien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 304 x 218 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#517
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#547
Twee hertengeweien.
Deux bois de cerf.No longer availableDim. H:60&72 cmEstimate: € 60/80 -
#29
Een paar landschapjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#149Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Place de village animée ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 280/300 -
#672Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#393
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80/120 -
#423
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#324G. De Meyer
“Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin derrière une vitre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/140 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#4Julien Severin
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#429
“Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.
« Descente de croix abstraite ». Technique mixte. Porte un monogramme JT, et une signature.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 120/160