#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#450Bachtiar
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#416Nain
#500
#565Sarouk
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#574
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100
#123
Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200/300 -
Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60/100 -
#189
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#438
Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragon. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#79Karel Jan Van den Heuvel
“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#201
#663
Drie oude glazen kruidenierspotten.
Trois vieux pots d'épicerie en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#441
Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.No longer availableDim. h: 5,5 - 13,5 cmEstimate: € 70/100 -
#631
#304
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30/40