Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

Un chemin de table en laine persane noué à la main.
Dim. 368 x 85 cm
SKU: 2501220586.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #586
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #11

    Drie beeldjes, bestaande uit een Madonna met kind van geglazuurd aardewerk, een Madonna met kind van Brussels porselein en een meisje met kaars van Spaans porselein.

    Trois figurines, composées d'une Vierge à l'Enfant en faïence vernissée, d'une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles et d'une jeune fille au cierge en porcelaine espagnole.
    No longer available
    Dim. h: 21, 22 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63

    Albasten siercoupe.

    Coupe décorative en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #656

    Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.

    Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 38 x 73 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1

    Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.

    Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #160

    Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué Fope.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #307

    Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365
    Royal Boch

    Een beer van rood geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.

    Un ours en faïence émaillée rouge dessiné par Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #544

    Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.

    Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.
    No longer available
    Dim. 20 x 100 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #683

    Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.

    Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More