Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

Un chemin de table en laine persane noué à la main.
Dim. 368 x 85 cm
SKU: 2501220586.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #586
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 168 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #618

    Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #215
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.

    Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #640

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.
    No longer available
    Dim. 7,97 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #130
    Omega

    Een 14 K geelgouden dameshorloge met 14 K geelgouden polsband. Met originele doos.

    Une montre femme en or jaune 14 carats avec bracelet en or jaune 14 carats. Avec boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 46,20 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #97

    Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram

    Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.
    No longer available
    Dim. 10 x 23 x 14 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #57
    Charrell

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #395
    Jäger, Eisenberg

    Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.

    Un service en porcelaine allemande à décor à l’immortelle de Saxe, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een bretoens kastje.

    Un cabinet breton.
    No longer available
    Dim. 158 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Olga Gavrilova

    “Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Panamarenko

    Een gesigneerde foto.

    Une photo signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More