#620Nasbaf
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#649Gabbeh
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#636Keshan
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#656Kilim Gaschgai
#776
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#646Kilim Gaschgai
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#449
#666Kelim Zagros
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200/240
#82J. Verswijvel
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#344
”Portrait d’une femme”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1867.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#515
#700
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#580
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#290
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 650/750 -
#154
Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.
Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#648
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#899
Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100