#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300
#599Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.
Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#381Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
#234“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#575Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#369“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
#507Een Japans kaststelletje, bestaande uit twee vaasjes en een platte flesvaas met reliëfdecors.
#541Een liggende dog van brons.
#398Val St. LambertTwee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50