#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#456
#293
#706
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#1112
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50
#577
#1077
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#617
Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Bol en porcelaine chinoise bleue et blanche à décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 120/150 -
#194Tony Van OsPeriod: 1886-1945
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 400/500 -
#498
#391
Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.
#123
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
#657
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#261
Twee stola’s van vossenbont.
Deux étoles en renard.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#410Lima
#413burago
Drie miniatuur auto’s schaal 1/18. In originele doos.
#988
Twee schotels met gechantourneerde rand. Duits porselein, onderaan gemerkt.