#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#743
Een pot van Chinees porselein met goudgepatineerde ribben en het deksel getooid met een haan. Onderaan gemerkt.
Un pot chinois côtelé doré et motifs de bandes polychrome. Marque sous la base. Un coq en porcelaine sur le couvercle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/140 -
#462
Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#403
Een lot van drie zwaardbajonetten van begin XXe eeuw, waarbij één met lederen schede.
Un lot de trois baïonnettes début XXème siècle, dont une avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 150/200 -
#193
Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#380
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#687
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120