Other lots in this auction
-
#683Bell Telephone Company
Een oude wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural.No longer availableDim. H:70 cmEstimate: € 60/100 -
#587
Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.No longer availableDim. 120 x 66 cmEstimate: € 100/120 -
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
Un masque "Bobo" du Burkina Fasso. Une pièce authentique.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#508
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#90
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350/1450 -
#533
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/180 -
#496Indo Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 145 cmEstimate: € 80/120 -
#218
Een bordje van blauw en wit aardewerk met een decor van een pioenentuil. Delft, XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence bleue et blanche à décor d'une plume de pivoine. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30/40 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#89
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60