#552
#168
Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.
#45
#255Juvenia, Bruxelles
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
#525
Een paar vierkante salontafels met metalen frame en twee glazen bladen.
#223
#644
“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
#48Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75/100 -
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#412
“Vissersboten onder gebladerte”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Bateaux de pêche sous feuillage”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#51
Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#233Hombergen, Anvers
Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200