#496
#650
Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
#481
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#187
#565Sarouk
#185
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#234
Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#243
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en poterie de Torhout à décor de chardon stylisé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454
“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 115 cmEstimate: € 100 / 120