#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#360Een broche en een paar oorbellen.
#222J. A. Mensink“Zicht op Slot Bentheim”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du château de Bentheim”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
#372“Dorp met kerkje”. Olieverf op doek.
#156Een eetkamer met wortelnootfineer met gebeeldhouwde poten en motieven, bestaande uit een verlengbare eettafel met zes stoelen en twee armstoelen en een buffetkast met twee gebogen paneeldeurtjes en een lade, geflankeerd door twee grote paneeldeuren.
Salle à manger en placage de ronce de noyer à pieds et motifs sculptés, comprenant une table à manger à rallonges avec six chaises et deux fauteuils et un buffet à deux portes à panneaux galbés et un tiroir, flanqué de deux grandes portes à panneaux .No longer availableDim. 120 x 168 x 53 cm en 130 x 100 cmEstimate: € 350 / 500 -
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
Un cheval en bronze. Signé 'Mene'. Sans socle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300