Other lots by Louis Vuitton
-
#510Louis Vuitton
Een klein schoudertasje.
Un petit sac à bandoulière.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#480Louis Vuitton
Een halfronde handtas met originele stofzak.
Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700 / 750
Other lots in this auction
-
#650
Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
Bougeoir d'église en bronze doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356
Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40 / 70 -
#404Franz Herbelot
“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Delvaux, Bruxelles
Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.
Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 140 / 160 -
#246
Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
Bibliothèque en chêne de style néo-gothique, décorée en pli de parchemin.No longer availableDim. 123 x 128 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#619Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#696
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#430
Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
Une boîte à bijoux chinoise, décorée de plaques de jade et de garnitures en laiton. Avec serrure.No longer availableDim. 24 x 17 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#558Rasteli
Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#438Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.
"Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#52Jan Bosschaert
Een paar zeefdrukjes. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat. Artiestenproef.
Une paire de sérigraphies. Les deux signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 40 / 50