Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Burberry

Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.

Un sac à main à carreaux écossais, modèle 'Nova Check'.
SKU: 2906210068.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #148

    Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.

    Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm 806,45 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #174
    Georges Delfosse
    Period: 1869 - 1939

    “Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #309
    Goebel, Germany

    “Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.

    Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #592

    Een Tibetaanse thangka.

    Un thangka tibétain.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #250

    Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.
    No longer available
    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #143

    Een lambrizeringselement van schildersdoek, versierd met een gedrukt landschap en onderaan met een plint in faux marbre geschilderd. Slijtage en kleine letsels.

    Un élément lambrissé en toile, décoré d'un paysage imprimé et peint en bas d'un socle en faux marbre. Usure et petits dommages.
    No longer available
    Dim. 105 x 156 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #48
    Niki de Saint Phalle

    Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.

    Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #374

    “Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.

    “Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #463

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.

    Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Maria Margaretha La Fargue
    Period: 1743 - 1813

    “Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More