#453Paul Goris“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#631Een lot tin, bestaande uit drie (onder meer) Antwerpse peperbussen, een maatbekertje en een wijwatervaatje. XVIIIe eeuw.
Un lot d'étain, composé de trois (entre autres) boîtes de poivre d'Anvers, une mesure et un bénitier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#660Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
#393Tharaud, LimogesEen paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes à décor d'oiseaux en relief à la main dans un paysage et à motifs dorés sur l'aile et la tranche. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø:25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Commode de style Louis XVI avec garniture marquetée.No longer availableDim. 75 x 94 x 46 cmEstimate: € 200 / 220