#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
#263Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
#393Tharaud, LimogesEen paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes à décor d'oiseaux en relief à la main dans un paysage et à motifs dorés sur l'aile et la tranche. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø:25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#288Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#210Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#650Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
Un élément mural en merisier à deux niveaux et à lattes.No longer availableDim. 82 x 66 x 35 cmEstimate: € 60 / 100