Other lots in this auction
-
#2“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#82Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Geanimeerd strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue animée sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#343Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.
Deux pintes d'étain anglais, poinçons Quart Suffolk et Quart Impérial 485. Poinçons géorgiens, XIXème siècle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Joseph d’Aste“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#414J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#351Royal Dux“Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
"Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#519Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#65Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800 -
#513Chabrol & Poirier, LimogesEen groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200

