Other lots by Delvaux, Bruxelles
#213Cartier, Paris
Een zijden foulard. Gemerkt.
#647
Een Franse marinekepie.
Un képi de la marine française.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#118Louis Vuitton
Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#261
Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#128Louis Vuitton
Een lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
#281
Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque colonial italien de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#637
Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30/50
#434
“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Mariage juif. Technique mixte. Monogrammé MK.No longer availableDim. 28,5 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#163Capodimonte
#467
Un groupe de jade sculpté en forme d'arbuste fleuri avec divers oiseaux. Sur socle en bois et en boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#79Karel Jan Van den Heuvel
“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
#77
#587G. Thomas, Paris
Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
Un petit globe sur un socle en bois laqué noir. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#492
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#411
Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.
Un cendrier africain sculpté en forme de tête d'homme.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Een 18 K geelgouden dasspeld.
#92
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#564
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60