Similar lots by type
-
#183Delvaux
Een rugzakje van cognackleurig leder.
Petit sac à dos en cuir de couleur cognac.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#368Delvaux
Een handtas van bordeaux leder. Gemerkt. In oorspronkelijk etui.
Sac à main en cuir bordeaux. Avec marque. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371Delvaux
Een bruin lederen handtas. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#187
Een elegant avondtasje van slangenleder.
Sac de soir élégant en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525
Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to c(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to create new mountai(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#136Meshed
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een uitzonderlijk decor van vazen. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
Tapis persan en laine à décor exceptionnel de vases. Signé. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 390 x 295 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#306
Een mahoniehouten speeltafeltje met en vilten speelvlak en een centrale poot, eindigend in drie leeuwenpoten. Fineer verbleekt en beschadigd op het blad. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou à tablette pliante. Pied central terminant en trois griffes de lion. Partie de la tablette décolorée et aux dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#453
Een zittende Boeddha van speksteen op een houten voetstuk.
Bouddha assis en pierre de lard. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 1975 - 8027-6014, “De Steenkapster”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Overvloed”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Wegenwerkers”. 86-680, “Karabijnschieten”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grote werken” (zonder nummer).(..)
Dix différentes affiches propagandistes chinoise des années 70: 1975 - 8027-6014, “La tailleuse de pierre”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Abondance”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Travaux routiers”. 86-680, “Tir à la carabine”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grands travaux”.(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2013.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#55
Een 14 karaats geel gouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Epingle en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 100 / 150 -
#313
Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#390
Een lot van vier verschillende zakhorloges. Chemin de Fer. Molnija USSR.
Lot de quatre montres de gousset différentes. Chemin de Fer, Mainija USSR.No longer availableEstimate: € 60 / 100