Similar lots by type
-
#323Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#167Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#900Omega SeamasterEen vergulde dameshorloge.
Une montre pour dames dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#747Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#847BentleyEen zwart lederen reiskoffer.
Une valise en cuir noir.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.No longer availableEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67“Danseres”. Een bronzen beeld in de stijl van de art deco.
”Danseuse”. Une statue Art Déco en bronze.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278“Poseidon”. Een bronzen beeld.
”Poséidon”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#575Een snuffbottle van polychroom porselein met een decor van fantasiedieren. Deksel met scharnier, keurmerk ag Londen initialen van de maker S.M.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en porcelaine polychrome, décor d’animaux de fantaisie. Couvercle et monture aux poinçons de Londres, initiales d’orfèvre S.M.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een paar dekselvazen van Chinees porselein met famille-noire decors van fazanten.
Une paire de vases à couvercle famille noire , décors de faisans.No longer availableDim. h:33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#564“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145Een 18 karaats roze gouden armband bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-ZoomEen houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
Une petite pendule fabriquée par Cornelius Andriessen de Bergen op Zoom. Complet avec balancier et clé.No longer availableDim. 31,5 cm x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#639“Compositie in reliëf”. Constructie. Draagt een toeschrijving op verso.
”Composition en relief”. Une construction. Dédicace au dos.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 600 / 800 -
#665Vijf in briolette geslepen rookkwartsen. Met een gezamenlijk gewicht van ± 150 ct.
Cinq quartz fumés briolette, ayant un poids total de ± 150 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300

