Other lots by Delvaux, Bruxelles
Similar lots by type
-
#231Longchamp
Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.
Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
Un beautycase vintage.No longer availableDim. 23 x 21 x 32 cmEstimate: € 350/400 -
#261
Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.
Un lot de trois sacs à main vintage. Usures.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#89
Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#323
Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#277Delvaux
Een lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.No longer availableEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#57
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#432
“Dansende Tutsi”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening: “Daxhelet”.
”Tutsi dansant”. Techniques mixtes sur panneau. Porte la signature: “Daxhelet”.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#777
Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#342M. Van lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#51
Een cachepot van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#104Bernard De Bruyn
“Veldgezicht bij avond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les champs au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#708
Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#26
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 135 x 118 cmEstimate: € 60/70 -
#491Jozef Kets
Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.
Masque d’un homme africain en plâtre polychrome. Signé.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#562
Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180/200 -
#457
Een Arabische sierdolk met verzilverde schede en handgreep.
Dague décorative arabe au fourreau et manche argentés.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80/100