Other lots by Delvaux
#641Delvaux
Een grote gedragen bruin lederen handtas.
#637Delvaux
Een grote gedragen zwart lederen handtas.
#638Delvaux
Een kleine gedragen zwart lederen handtas.
#571Delvaux
Een avondtasje van zwartgelakt leder. Met stofhoes.
#172Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150
#179
Een ingekaderde oude kraag van Brussels kant.
#208Louis Vuitton
Een aktetas van bruin leder. Met slotje en sleutel.
#360Pelzen Peeters
Een mantel van astrakan.
Manteau en fourrure d’Astrakan.No longer availableEstimate: € 60/100
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#999Fernand Van den BusschePeriod: 1892-1975
“Wandelaar met hond in de Provence”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur et son chien en Provence”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#858Stein
Een bierpul van porselein met tinnen deksel. Op de buik een transfervoorstelling “Der Markt zu München”. Onderaan gemerkt: Kurt Hammer.
#640
Collier en coquilles de spondylus taillées et trois pendentifs assortis aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#102
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nu vue du dos”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 59 x 95 cmEstimate: € 120/200 -
#325
Een sigarettendoosje van Chinese lak.
Boîte à cigarettes en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#469
#514
“Stadszicht”. Aquarel. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Aquarelle. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 260/300 -
#1062
Een salontafeltje met vier tapse poten.
#530Colombia Galeria Cano
Deux paires de différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 29,05 gEstimate: € 50/100 -
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
#416
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan. Tijdperk Régence.
Petit meuble à une porte un un tiroir en chêne. Epoque Régence.No longer availableEstimate: € 100/150