Similar lots by type
-
#847BentleyEen zwart lederen reiskoffer.
Une valise en cuir noir.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#798EscadaEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#900Omega SeamasterEen vergulde dameshorloge.
Une montre pour dames dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#747Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65 / 80
Other lots in this auction
-
#543Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#115Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 650 / 750 -
#907Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#346Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Un fauteuil sculpté, style inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#428LiebigDrie oude chromo-albums.
Trois albums chromo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#352“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#65Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis taille marquise de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 650 / 750 -
#155Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,92 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,92 ct.No longer availableDim. 15,77 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#281Swarovski“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#420Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#163“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”L’archer”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 220

