#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#427Val Saint LambertEen Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70 -
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 700 / 800