Other lots by Louis Vuitton
Similar lots by type
-
#91
Een crossover tas van donkerbruin leder.
Un sac crossover en cuir marron foncé.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#76
Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
Amphore en faïence sur socle en fer forgé.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#90
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#262Jean Platteel
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16,5 x 24,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#183Val Saint-Lambert
Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142
“Allegorie op de wetenschap en de kunsten”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
« Allégorie des sciences et des arts ». Huile sur toile. Ecole hollandaise du XVIIe siècle. Restaurée et refaite.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 400 / 600 -
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457
Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
Coupe décorative en cloisonné sur laiton à décor de fleurs sur un piédouche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#676
Iraanse handgeknoopte wollen loper.
Couloir iranien en laine noué à la main.No longer availableDim. 430 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#603
Een gepolychromeerd houten masker. Centraal Afrika. Schade onderaan.
Un masque en bois polychrome. Afrique centrale. Dommage au fond.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120