Other lots in this auction
-
#308
Een koperen beddenpan met gedraaide steel.
Un bassin de lit en cuivre avec une poignée torsadée.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 45/60 -
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/70 -
#169
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#451
Een paar achthoekige dekselvazen van Chinees wit en blauw porselein met diverse figuren in het decor.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/240 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60/80 -
#83
Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.
Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120/180 -
#149
“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#75
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 400/500 -
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40/50 -
#415Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60/80 -
#409Jon Baken
“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/120